طراحی پوستر

طراحی پوستر با توجه به نظرات مشتریان

طراحی پوستر به انگلیسی: poster یا دیوارکوب،که به آن اعلان،آفیش و پلاکات نیز می‌گویند. صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ که بر روی آن‌ها نوشته‌ها، طرح‌ها، نقاشی‌ها و نظیر آن چاپ شده‌است. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شده‌اند. پوسترهای معمولی از نقاشی و نوشته تشکیل شده‌اند اما ممکن است یک پوستر دارای نقاشی محض یا نوشته تنها باشد. پوسترها ممکن است برای جلب توجه یا اطلاع‌رسانی بر روی دیوارها و دیگر مکانهای تبلیغاتی چسبانده شوند. اهداف پوسترها چند منظوره است، یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد یا برای تکثیر یک اثر هنری با هدف اقتصادی و فرهنگی و فروش ارزان قیمت از آن استفاده شود. از پوسترها برای امور آموزشی نیز استفاده زیادی می‌شود.

انواع پوستر ها:

اثر لویی رید
پوستر عطر ویو-ویولت

تبلیغاتی : این نوع طراحی از قرن 20 به صورت فرهنگ عامه پسند رواج پیدا کرد.

پوستر های سیاسی: معروف ترین پوستر های سیاسی عموما با جنگ در ارتباط بود همانند پوستر عمو سم

طراحی شده در جنگ جهانی اول
عمو سام

پوستر فیلم: مهم ترین پوستر در فرهنگ عامه است در دهه اخیر بوده اند. استدیو های فیلم سازی برای تبلیغ فیلم خود از این شیوه استفاده میکردند.  

پوستر هایی که خبر و یا رویدادی را به تصویر میکشند همانند کنسرت ها گردهمایی ها

پوستر های مفهومی که یک پیام یا مفهوم را در قالب یک اعلان به نمایش میگذارد.

پوستر های طراحی شده توسط فاطمه کاشی

gradiss

تصویر سازی

PARTICIPANTES

صدایم را گوش کن

مسابقه طراحی پوستر 2019 مکزیک با موضوعات کلانشهر ها، مراقبت از محیط زیست، حمل و نقل شهری

آثار هنرمندان

شما میتوانید آثار هنری خود را با نام خود با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. گروه گرافیکی گرادیس منتظر آثار با ارزش شما است.

17 thoughts on “طراحی پوستر

 1. درود… به نظرم پوسترهای خانم کاشی با سوژه‌شناسی مناسب و نهایت ذوق و خلاقیت خلق شدند ؛ به طوریکه برای منِ مخاطب کاملا قابل درک بود و تونستم زود با موضوعیت طرح ارتباط برقرار کنم . دست مریزاد… با آرزوی موفقیت روزافزون

 2. واقعا پوسترهای سرکار خانم کاشی فوق العاده بودند. اگر اسم رو بالای پوسترها نمیگذاشتید با دیدنشون به طور قطع میگفتم که کار طراحان حرفه ای خارجی هستند.
  واقعت باید تبریک بگیم به ایشون و شما. با ارزوی موفقیت روز افزون

 3. فضا سازی در پوستر بیشتر حالت نمادین دارین تا روایت گری دیدن پوستر باعث میشود روح هنرمند را بشناسیم و بدانیم که هنگام خلق اثار هنرمند چه چیز را مورد توجه قرار داده است، ایا به او الهم شده یا جوانب کار را در نطر گرفته. هنر خلق آثار ارزشمندی است که هر ببینده را به وجد بیاورد.

 4. خلق پوستر همیشه یک چالش است چالشی مابین دو مقوله مفهموم و زیبایی، ایجاد تعادل موثر، شفاف و قابل تامل در یک قاب، آن هم قابی بر تصویری در ظاهر غیر متحرک؛ هنر و مهارتی است خلاقانه و علم گرا که نیاز به ذوق و درک طراح را لازمه ایجاد خود می داند … به جرات می توانم این هنر و استعداد را در پوستر های خانم کاشی مشاهده کنم … برای ایشان آرزوی موفقیت بیشتر و متداوم دارم.

 5. از انجایی که خودم طبیعت و طبیعت گردی رو خیلی دوست دارم، خیلی متاثر شدم از پوستری که در مورد درختان با نهایت خلاقیت خلق کردین،در کل آثار بی نظیری دارین، پایدار باشین خانم کاشی. ?

 6. چه کارهای قشنگی .بی شک دنبال یه اسم خارجکی بودم اون آخراش ولی بعد از دیدن آثار و لذت بردن، دیدم که اسم رفیقم اون بالاهاش نوشته شده.امیدوارم همیشه تو اوج باشی و اون بالا بالاها ببینمت ??

 7. کاراتون عالی و بی نهایت خلاقانه هست، احسنت به شما
  هنرمند با استعداد و حرفه ای
  با آرزوی موفقیت روز افزون

 8. یه هنرمند میتونه با یکم خلاقیت و رعایت اصول و استاندارد، پوسترِ جذابی طراحی کنه که در همون نگاه اول بیننده رو به خودش جذب کنه که مخاطب بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه ، به نظر من کارهایی که سرکار خانم کاشی انجام دادن چه برای بنده و هر آن چیزی که اینجا مشاهده میشه ، تمام این ویژگی هارو در خودش داره
  امیدوارم همینطور خلاق و پرنشاط باقی بمونید
  موفق و مؤید باشید.

 9. I would like to appriciate to Miss Fatemeh Kashi for her talent and very inspiring art
  Well designed posters . Excellent . Keep on going .
  I look forward to hear from Miss Kashi in international competition and poster festivals .
  From Wisco group

 10. پوستر های زیبایی بودند . اما بهتر بود نام موضوع هر پوستر را در پایین آن می نوشتید و اینکه توضیح مختصری از آن نیز ارایه می دادید . با ارزوی موفقیت

 11. از توجه و دقت شما در طراحی این پوستر ها لذت بردم . موضوع و مناسبت هر کدام در طراحی این پوسترها را نیز بفرمایید . همکاری با شما باعث افتخار ما خواهد بود .

 12. سرکار خانم فاطمه کاشی . طراحی پوستر ها بی نظیر بودند . برای طراحی پوستر تبلیغاتی با شماره مجموعه گرادیس تماس بگیرم . ؟ معمولا چقدر زمان معمول برای طراحی یک پوستر تبلیغاتی نیاز هست ؟

 13. طراحی پوستر تبلیغاتی با گروه گرادیس داشتیم . تجربه خوبی بود . با تشکر از گرادیس . با اصول طراحی و مراحل کار اشنا شدیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

Scroll to top