20 راه برای تاثیر گذار برای عکاسی خارج از آتلیه ها

 

عکاسی بدون شک شکل هنر روز مدرن است – تقریباً همه به یک دوربین دسترسی دارند و نرم‌افزار ویرایش سطح بالا رسانه را منفجر کرده‌است.

به همین دلیل, نسل جدیدی از عکاسان آماتور با اعداد بزرگ‌تر از همیشه پیش روی ما هستند. اما برای کسانی که می‌خواهند از این عرصه خارج شوند, به مدرسه عکاسی نیاز دارند؟

آموزش هر نوع نظم خلاقانه, به ویژه برای ایده‌آل‌های مردم و حساب‌های بانکی, وارد قلمرو حساس می‌شود. اما در یک روز که بسیاری از عکاسان حرفه‌ای برای گرفتن کار تلاش می‌کنند, آیا به آموزش رسمی برای ماندن بر روی میلیون‌ها تصویر در اینستاگرام و فلیکر نیاز دارید؟ اول مهم است که بفهمید چرا شما این مهارت‌ها را می‌خواهید.

 

هدف شما از عکاسی چیست؟

همه می‌توانند یک سرگرمی داشته باشند و آن را به یک شغل تبدیل کنند، هنگام سنجش اهمیت ثبت‌نام برای تحصیل، باید از خودتان بپرسید که آیا سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر. همانطور که هر کسی با یک مدرک می‌تواند به شما بگوید – آن‌ها ارزان نیستند. متوسط هزینه سالیانه شهریه در ایالات‌متحده برابر با ۳۳،۰۰۰ دلار است. این پول زیادی برای یک سرگرمی است.

اگر می‌خواهید عکس‌های خوبی بگیرید اما نمی‌خواهید که پول زیادی به دست آورید، یک تن راه برای توسعه مهارت‌های شما وجود دارد – ما کمی به آن‌ها خواهیم رسید.

مزایا و معایب مکتب عکاسی

شما از این هزینه آگاه هستید اما می‌خواهید بیشتر به مطالعه نگاه کنید – بگذارید مزایا و معایب مدرسه عکاسی را مشخص کنید.

 

 

مزایا:

شناخت بهتر هنر, تاریخ و توسعه آن.

مهارت‌های طبیعی خود را اصلاح کنید و از افرادی که در کسب‌وکار موفق بوده‌اند یاد بگیرید.

درک کامل از تکنیک‌های نورپردازی و ترکیب‌بندی را به دست آورید.

در تمام درجه خود روابطی ایجاد کنید که می‌تواند به زندگی حرفه‌ای شما کمک کند.

معایب:

هزینه بالا و متوسط حقوق سالانه پایین است، به این معنی که می‌تواند چند دهه طول بکشد تا بدهی خود را بازپرداخت کند.

تجهیزات نیز بسیار گران هستند و برای متعادل کردن هزینه لنزها، دوربین‌ها و لوازم جانبی با قیمت مطالعه بسیار دشوار است.

استخدام تضمین نمی‌شود، به ویژه به عنوان درجات عکاسی و عکاسی.

اگر حرفه عکاسی شما رشد نمی‌کند امکان بازگشت به مدرسه برای تحصیل بیشتر وجود دارد.

کدام طرف وزن بیشتری برای شما دارد؟

 

 

شور، شکیبایی و عجله

اگر شور و اشتیاق داشته باشید و با آن بدوید، می‌توانید بدون تشریفات کلاس موفق باشید؟ آیا می‌توانید با پوست ضخیم خود رانندگی کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا مهارت‌ها، پول و ارتباطات خود را به دست آورید؟ برای بعضی‌ها بله.

او کریس Ozer را در سال ۲۰۱۰ در نظر بگیرید، او شغلش را برای دنبال کردن یک شغل در عکاسی ترک کرد. هفت سال بعد، عکاس خود آموز به دنبال بیش از ششصد هزار و چند مشتری زیبا از جمله اپل، تارگت و نیویورک‌تایمز، اینستاگرام دارد. کریس در مصاحبه‌ای با icanbesociety گفت: ” من یک تصمیم آگاهانه برای بهبود مهارت‌های خود گرفتم و شروع به مطالعه عکاسی کردم و مثل دیوانه‌ها شروع به مطالعه کردم.”

صرف‌نظر از آنچه که شما می‌خواهید با عکاسی خود به دست آورید، در اینجا چند روش آتش برای بهبود مهارت‌ها و بدون مدرک وجود دارد.

1-با دوربین خود آشنا شوید

من می‌دانم که شما چه فکر می‌کنید – هیچ راهی برای خواندن دفترچه راهنمای دوربین ندارم. اما این واقعاً ابزار خوبی برای تسلط بر مدل انتخابی شماست. این به این معنی نیست که شما مجبور به خواندن صفحات بدون پوشش برای پوشش هستید, البته می‌توانید قسمت‌هایی را که قبلاً در مورد آن‌ها می‌دانید را ببینید و یا بخش‌های خاصی را برای مدتی ترک کنید, اما راهنمای دوربین ساده اهمیت بیشتری نسبت به شما دارد. گرفتن وقت برای تحقیق کیت برای دو دلیل مهم است:

شما باید در مورد هر جنبه از دوربین خود بدانید.

هیچ‌کس دوربین را بهتر از خودتان نمی‌داند

 

 

2.آموزش آنلاین را ببینید

با آغاز اینترنت, بیشتر مردم به کتابچه‌های راهنما به عنوان مصنوعات فکر می‌کنند, همچنین می‌توانید به سایت youtube بروید تا یاد بگیرید. به خصوص اگر خواندن برایتان مشکل باشد, ویدیوها و وبلاگ‌های زیادی در مورد چگونگی استفاده از مدلی که انتخاب کرده‌اید وجود دارد. این زمانی عالی است که به دنبال بررسی افرادی باشیم که در واقع از تجهیزات استفاده کرده‌اند. در حالت خاص پر از بررسی, راهنمایی‌ها و هشدارها برای عکاسان, بررسی کانال‌های مشهور مانند خیابان مانگو و یا پیتر والش برای استفاده آسان از ویدئوها است. و به یاد داشته باشید که چه چیزی را به عمل نگاه می‌کنید!

 

  1. ضربه زدن به کتاب‌ها (و سبدهای آنلاین)

در یک کتاب خوب یا یک پورتفولیوی آنلاین به شما کمک خواهد کرد تا جزئیات را به روش‌های خلاقانه، رنگی و جالب جذب کنید. آن‌ها به شما الهام خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد تا مکان‌هایی را پیدا کنید که می‌خواهید با آن‌ها بازی کنید. در حالی که شما دارید اوراق بهادار را یاد می‌گیرید می‌توانند منبع ناامیدی بزرگی نیز باشند، همان طور که به آنچه دیگران می‌توانند به آن دست یابند و تلاش کنند تا آن را منعکس کنند، نگاه کنید. با این وجود، اجازه ندهید که شما را پایین بیاورد، درست مانند هر نوع هنر خوب، زمان می‌برد تا استاد شود.

در اینجا سه کتاب عکاسی عالی وجود دارد که باید با آن‌ها شروع کنید:

ZZYZX by Gregory Halpern توسط گرگوری  ناشی از گذراندن شش سال است که به مکان‌هایی در سراسر کالیفرنیا سفر می‌کند که اغلب به طور تصادفی از گوگل نقشه گوگل انتخاب می‌شوند.

The House of Seven Women خانه هفت زن توسط تیتو: براساس داستان ارواح، افسانه هفت زن مرموزی را بررسی می‌کند که بر روی تخیلات بزرگسالی خود طلسم شده‌اند. این کتاب عالی برای افرادی است که به تصاویر سیاه و سفید علاقه‌مند هستند.

Border Cantos توسط ریچارد: از سال ۲۰۰۴، مرز بین مکزیک و آمریکا را مستندسازی کرده‌است. در کنار تصاویری از مناظر و ساختمان‌ها، او از شواهد مهاجرت، مانند بطری‌های آب، لباس، گلوله تفنگ و بخش‌هایی از دیوار عکسبرداری کرده‌است.

و سه سبد بزرگ آنلاین برای چک کردن:

Border Cantos جان اریک: نمونه کاره‌ای آنلاین جان اریک مجموعه‌ای از مناظر nordic خام است. او در گرفتن عکس از کوه‌های مه‌آلود، درختان پوشیده از برف و آبشار جریان با برخی مشتری‌های سرشناس مانند موزه بریتانیا، اپل و HTC فوق‌العاده است.

  1. تمرین, تمرین و تمرین!

هیچ چیز به اندازه تجربه به شما کمک نمی کند – بنابراین دوربین خود را همه جا بیاورید و هر چیزی را از راه دور عکاسی کنید! شما می‌توانید پنجاه عکاسی بگیرید، هر کتاب درباره نورپردازی و نوردهی را مطالعه کنید و تمام روز در مورد آن صحبت کنید – اما گرفتن عکس‌ها چیزی است که به شما اجازه می‌دهد سبک و مهارت طبیعی خود را باز کنید. از آنجا که صدها عکس روی کارت حافظه شما ایجاد می‌شوند، شما خواهید دید که چه چیزی به بهبود و پیشرفت شما نیاز دارد. خوب است که مدارک و اشتباه‌ات اولیه خود را ثابت نگاه دارید تا بتوانید به عقب نگاه کنید و ببینید که تا چه حد به اینجا آمده‌اید.

 

  1.  شبکه خود را گسترش دهید

مطالعه, مطالعه و بررسی آثار و آثار عکاس مهم است, اما باید به خیابان‌ها و شبکه‌ها ضربه بزنید. تماس و ارجاع, شما را قادر می‌سازد تا مهارت‌های ارزشمندی به دست آورید و اگر می‌خواهید پول تهیه کنید, و عکسهای شما خواهان داشته باشد . شبکه سازی تماماً در مورد فهمیدن این است که چه کسی باید بداند و چگونه می‌خواهید روابط بلند مدتی با آن‌ها ایجاد کنید.

 

  1. آموزش و کارآموزی حرفه‌ای

مربیان و دوره‌های کارآموزی شیوه‌ای شگفت‌انگیز برای تجزیه و تحلیل به عکاسی هستند. از بسیاری از متخصصان موفق خود بپرسید چطور این طناب‌ها را یاد گرفتند و بسیاری از آن‌ها اعتبار خود را از نردبان بالا بردند.

نکته مهم این است که تحقیق خود را به چه کسی انجام می‌دهید? شما باید با کسی که با دانش خود سخاوتمند و به سبک آن‌ها دلگرم باشد, ارتباط برقرار کنید. نوع اشتباهی از تجربه می‌تواند شما را ترک کند پشت یک میز در تمام روز, سوهان کشیدن و پاسخ دادن به تلفن.

چو چو یک عکاس در پکن است. او گفت: ” من به کارگاه ادی آدامز رفتم … مربیان از بزرگ‌ترین مجلات چون جغرافیای ملی و زمان … بودند. چو گفت: ” آن‌ها همه برای هدف منحصر به فرد آموزش و انتقال دانش و دانایی به عکاسان در حال ظهور مانند من حضور داشتند. ” ”

7. در یک کارگاه شرکت کنید

ادامه دادن به یک کارگاه راه عالی دیگری برای یادگیری است. کارگاه‌های آموزشی به ویژه برای افرادی که ممکن است بخواهند به مدرسه عکاسی بروند بسیار مفید هستند, اما نمی‌خواهند تا ۴۰ سال عمر کنند و صدها تن پول نقد را از دست بدهند. لازم به ذکر است که این کارگاه‌ها بسیار گران نیستند, برخی از آن‌ها کاملاً چشم اندازی دارند, اما آن را در مقایسه با درجه و قیمت مناسب آن قرار می‌دهند. کارگاه‌ها همچنین به چیزهای زیادی وابسته هستند که ما قبلاً مورد بحث قرار داده‌ایم – آن‌ها ” برای برقراری ارتباط, پیدا کردن دوره‌های انترنی و کشف سبک‌ها / موقعیت‌هایی که دوست دارید بسیار عالی هستند.

8. پیوستن به انجمن عکاسی

عکاسان عاشق صحبت درباره عکاسی هستند – و در کجا آزاد می‌شوند? فروم ها. چه بخواهید یک بازخورد صادقانه در کار خود بخواهید, می‌خواهید بیشتر در مورد سبک خاص عکاسی یاد بگیرید و یا سوالی در مورد عکس‌های دوربین خود داشته باشید. همیشه آنچه را که کسی درباره انجمن به عنوان انجیل آمده‌است, انجام نداده است, اما همیشه خوب است که ادعای تحقیق بیشتر را داشته باشیم.

 

9. خودتان را در لیست سطل عکاسی قرار دهید

آیا احساس بهتری نسبت به نوشتن فهرستی از چالش‌ها و کار کردن از طریق آن‌ها تا زمانی که هیچ چیز باقی نمانده است وجود دارد؟ فکر نمی‌کنم. سفر عکاسی شما می‌تواند از این نیز بهره‌مند شود. با تنظیم اهداف یا یک لیست سطل عکاسی، می‌توانید برای بیرون آوردن و گرفتن عکس انگیزه بیشتری پیدا کنید.

 

10. یک رقابت عکاسی وارد کنید

رقابت‌های عکاسی راهی خوب برای دریافت بازخورد از کار شما هستند اگر به سختی آن را از هر جای دیگر پیدا کنید. برخی رقابت‌های عکاسی می‌توانند جوایز نقدی سنگین سنگینی نیز داشته باشند, بنابراین اگر به دنبال پول درآوردن از عکس‌های خود باشید, این می‌تواند شانس شما باشد. اما, هشدار داده شود – بسیاری از رقابت‌های عکاسی بیشتر از یک روش قانونی برای میزبانی وب هاست تا یک روش قانونی برای جشن گرفتن استعداد – تحقیق تطبیقی و دن – t به ازای یک ورودی, بیش از ۰۰۰ / ۵۰۰ دلار پرداخت کنند.

11 . یک پورتفولیوی عکاسی آنلاین

وقتی فهرستی از کار را شروع می‌کنید, به مکانی برای ارائه آن نیاز دارید.

از آن به عنوان رزومه استفاده کنید: از مشتریان قدیمی و گذشته خود به عنوان راهی برای کاهش کار استفاده کنید.

از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید: دید به برند شخصی شما با دادن پست‌های رسانه‌ای به شما در تماس با عمل

از آن برای نگاه به کار خود استفاده کنید: این یک راه عالی برای دیدن این است که تا چه حد با هر پروژه عکاسی آمده‌اید.

کار خود را در موضوعات سازماندهی کنید: این کار به مشتریان احتمالی امکان می‌دهد به سرعت و به راحتی در سایت خود حرکت کنند تا ببینند آیا شما یک عکاس هستید که می‌خواهید با آن‌ها کار کنید یا خیر.

بهترین کار را به شما نشان دهید: مردم را مجبور نکنید که از صدها عکس متوسط استفاده کنید – چیزهای خوب را برجسته کنید.

seo را در نظر بگیرید (بهینه‌سازی موتور جستجو): سایت شما بدون آن اقدام زیادی نخواهد کرد.

از یک سازنده وب سایت به عنوان مخالف یک وب سایت سفارشی استفاده کنید: سازندگان وب سایت مانند wordpress را آسان می‌سازند و آن‌ها هنوز زیبا به نظر می‌رسند.

12. لطفاً عکس‌ها را به دوستان خود ارائه کنید

هنگام تلاش برای یادگیری مهارت‌های جدید, بازخورد بسیار مهم است, بنابراین برخی دوستان صادقانه را جمع کنید و آن‌ها را به دنبال کار خود بگیرید. به خاطر داشته باشید که آن‌ها هیچ دانش از تکنیک‌های عکاسی یا سبک‌های عکاسی ندارند, اما به آن‌ها بگویید کدام یک از آن‌ها را دوست دارند و کدام یک از آن‌ها را نمی‌دانند. شما احتمالاً نقاط خوبی برای فکر کردن درباره نظراتشان خواهید داشت, و این یک فرصت خوب برای مرتبط کردن آن با این است که مشتریان آینده شما (برخی از آن‌ها ممکن است چیزهای زیادی در مورد عکاسی بدانند) می‌توانند کارساز باشند.

13. سبک خود را پیدا کنید

مهم است که هنگام یادگیری نحوه گرفتن عکس به یاد داشته باشید: الهام بگیرید, اما کپی نکنید. مطمئناً می‌توانید به کار دیگری نگاه کنید و فکر کنید که این دقیقاً نوع عکسی است که می‌خواهم بگیرم, اما هیچ عکسی هم نخواهد بود – بنابراین سعی کنید دیگران را به آخرین جزئیات نگاه کنید. بهترین راه برای توسعه سبک شما این است که هر زمان که می‌توانید عکس بگیرید تا بتوانید عکس بگیرید.

14.  آچار

hustling یک جز سری برای بردن بازی عکاس است. آن را از کسی که این کار را کرده‌است بگیرید، عکاس اریک کیم می‌گوید فرمول او برای موفقیت این است: ” Hustle x شانس = موفقیت. Hustle: کار شما چقدر سخت است. ساعاتی را که در حال مطالعه بودید. ساعاتی که در خلق کردن اشیا صرف می‌کنید. ریسک کردن. خودتان را به آنجا برسانید. یاد بگیرید که چطور خود را بازاریابی و بازاریابی کنید. شانس: در زمان مناسب بودن در مکان مناسب. با توجه به اینکه در دوران مناسب به دنیا آمده، به دنیا آمده بود. ملاقات با فرد مناسب، یا داشتن ارتباط مناسب. ما نمی‌تونیم شانس رو کنترل کنیم. اما ما می‌توانیم hustle را کنترل کنیم.”

 

15. ” عجله ”

عجله کردن, جز سری برای برنده شدن در بازی عکاسی است. اریک کیم, عکاس: این کار را از کسی بگیرید که این کار را کرده‌است. عجله: چقدر سخت کار می‌کنید. ساعتی که تو مطالعه می‌کنی. ساعت‌هایی که در ایجاد چیزها می‌گذارید. ریسک‌پذیری. خودت را بیرون بینداز. یاد بگیرید که چگونه خود را برند و بازاریابی کنید. شانس: در مکان مناسب در زمان مناسب باشید. یک ” استراحت شانس ” داده شد. تولد در دوران درست. ملاقات با شخص مناسب یا داشتن ارتباط صحیح. ما نمی‌توانیم شانس را کنترل کنیم. اما می‌توانیم فشار را کنترل کنیم. ”

 

 

16. سفر

سفر شما را به بیرون از منطقه راحتی شما هل می‌دهد – خلاقانه است، این چیز خوبی است. دفعه بعد که به جاده برخورد کردید، دوربین خود را بیاورید، همه چیز را عکاسی کنید – کارت حافظه خود را با سوغاتی و درس پر کنید. به خصوص وقتی که شروع می‌کنید، گرفتن عکس از مدل‌ها یا اشیا در حال حرکت می‌تواند سخت باشد، بنابراین یافتن مناظر خیره‌کننده برای عکاسی مکان خوبی برای شروع است.

 

17. از ابزار تولید پست استفاده کنید

گرفتن عکس یک چیز است – ویرایش آن برای اینکه آن را کامل کند، چیز دیگری است. برنامه‌هایی مانند لایت روم و فتوشاپ سرمایه‌گذاری هستند، اما اگر شما واقعاً می‌خواهید تصاویرتان را به سطح بعدی سوق دهید، برنامه‌های آموزشی تماشا کنید و در مورد چگونگی استفاده از ابزارهای ویرایش عکس و برنامه‌های بعد از تولید برای بهره‌مند شدن از کارتان مطالعه کنید.

 

18. تجربه و اشتباه‌ات ایجاد کنید

اگر می‌خواهید یک عکاس فیلم بشوید، این توصیه ممکن است کمی پر هزینه باشد، اما برای تمام آن کاربران دیجیتالی، زیبایی یک کارت حافظه این است که شما می‌توانید صدها پالت را بردارید، و مهم نیست. از هر زاویه عکس بگیرید، با نور آزمایش کنید، و از بازی در اطراف سوژه خود نترسید. شما ممکن است تنها یک عکس خوب را از ده‌ها نفر ببینید وقتی که دارید شروع می‌کنید، اما مهم است که به عقب نگاه کنید و ببینید چه کارهایی و چه چیزی برای شما مفید است.

19. عکاسی از چه چیزی شما را هیجان‌زده می‌کند

در پایان روز، هیچ چیز عکاسی را جالب‌تر یا rewarding نسبت به عکاسی از چیزی که شما را مورد علاقه قرار می‌دهد، نمی‌کند. اگر سگ تان را دوست دارید، عکس سگ بگیرید، اگر گل‌ها را دوست دارید، از گل‌ها عکس بگیرید. داشتن چیزهای مورد علاقه شما به شما انگیزه می‌دهد تا عکاسی را انجام دهید، چیزی است که می‌تواند شما را برای مدتی طولانی به عکاسی و یادگیری ادامه دهد.

 

20 . قلب خود را در آن قرار دهید.

از احساساتی که دارید استفاده کنید و آن را در هر عکسی که می‌گیرید، هر کتابی که می‌خوانید، هر ویدئویی که تماشا می‌کنید و هر برنامه که یاد می‌گیرید، اعمال کنید. عکاسی هنر است، و بهترین هنر از جایی از شور و اشتیاق سرچشمه می‌گیرد.

عکاسی برای تازه کارها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

Scroll to top